Sizinle

El Ele, Hedefe Doğru Adım Adım…

Kalifiye personel kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Sistem üzerinden destek talepleriniz ivedilikle yanıtlanır. İşleriniz aksamaz…

IBM
DELL
HP
CISCO
FUJITSU

Biz Kimiz

Başkent Yazılım Mühendislik Bilişim Çözümleri kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş bilişim sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır.

Misyonumuz; Başkent Mühendislik olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir Bilişim Şirketi olarak uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.

Haberler

Hizmetler

Başkent Mühendislik Bilgisayar Servisi konusunda temel felsefesi müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, servis çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır. Her bir servis noktası gerekli tüm ekipman ve yedek parça ile donatılmış olup, bu servis noktalarında konularında uzman teknik kadrosu ile Ankara Şehrinde lojistik desteğini kesintisiz olarak almaktadırlar.

Notebook tamiri firmamızın prensiplerinin başında alıcı memnuniyeti gelmektedir. Verdiğimiz güven ve hizmet kalitesi ile en seçkin şirketler arasında yer almaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Notebook tamiri konusu için her çeşitli ihtiyaçlarınıza çözüm getiren firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Network Sistemleri Yerel ve Uzak Alan tüm iletişim hizmetleri, Müşterilerimizin ihtiyaçları ve önerileri değerlendirilerek uzman teknik personeliyle Başkent Sistem hizmet ve kalite anlayışı doğrultusunda verilmektedir. Cisco, Nortel, 3COM, Juniper, HP gibi network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların yeterlilik sertifikalarını tamamlayan Başkent Mühendislik Network uzmanları, ilgili ürünlerin kurulum, çalıştırılması ve satış sonrası destek konularında müşterilerine yüksek seviyede destek sağlamaktadır.

Bilgisayarlar, iş ve bireysel hayatlarımızda geniş ölçekte yer almaktalar. Ancak beraberinde bir takım gereklilikler oluşturdular. Verilerin depolandığı hard diskler, eloktromanyetik, optik ve mekanik gereçlerin, işlevselliklerini yitirdiği zamanlarda, karşılaşılabilecek veri ve data kayıplarının, teknik ve ana özelliklerinden, kurtarılma çalışmalarından, deneyim ve bilgilere dayalı olarak anlamak gereklidir.

Başkent Mühendislik Güvenlik Danışmanlığı ve Çözümleri, Sistemlerinizde ki güvenlik açıklarını güncel olarak ortaya çıkartan ve açıkların kapanması için çözümleri güncel olarak devamlı bir şekilde yayınlayan ve raporlayan bir hizmettir. Sistemleriniz, güncel olarak güvenlik açıklarının tespit edilmesi için taranmaktadır. Bu şekilde sistemlerinize atak yapabilecek kişilerin gözünden sistemlerinizin daimi güvenlik seviyesi görüntülenmiş olunur.

Başkent Mühendislik, Microsoft’un Türkiye’de iş ortağıdır. Uzman teknik personeli ve müşteri memnuniyet ile deneyimlerini artırarak Microsoft’un Gold Certified Partner’i olarak sektöründe Microsoft çözümleri sunan ve geliştiren lider firmalardan birisi olmaya devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeler kapsamında müşterilerimize BT yatırımlarını genişletmek ve yenilemek için Microsoft Teknik Destek ve Danışmalık Hizmetleri sunmaktayız. Bölümlerinde uzman Uluslararası Microsoft sertifikalarına sahip 5 teknik Mühendisimiz bulunmaktadır. (MCPSI, MCAD, MCSAM, MCITP, MCSE, MCPS, MCSA, MCNPS, MCDBA)

Veri Merkezi (Data Center), bilgisayar sistemleri ile telekomünikasyon ve veri ambarı sistemleri gibi ek sistemleri barındıran bir tesistir. Sunucu odası veya sistem odası olarak da adlandırılan bu tesisler işletmelere ait sunucu ve veri ambarlarının bulunduğu alanlardır. Veri merkezleri genel olarak iki kategoriye ayrılır:özel veri merkezleri ve internet veri merkezleri. Özel veri merkezleri sadece bir kuruluş tarafından kendi hizmetlerinde kullanılır. İnternet veri merkezleri ise üçüncü şahıslara hizmet verir.

Veri alanında yaşanan patlamayla birlikte birçok kuruluş, bir yandan sektöre özgü mevzuat düzenlemelerine uyum sağlamaya çalışırken bir yanda da hızla büyüyen bilgi varlıklarını yönetmeye, korumaya, bunlara ilişkin riskleri azaltma ve bunların bakımını yapmaya çabalamaktadır. İş riskini azaltıp depolama yönetimi maliyetlerini iyileştirirken hizmet düzeylerini ve büyüme oranlarını denetim altında tutmak için güçlü bir bilgi altyapısı gerekir.

En son teknoloji ve sonsuz güven duygusunu siz müşterilerime sağlamak için ilk önce bu işi doğru yapmayı kendimize şart koştuk. Talep doğrultusunda çizilen proje ortak çalışma arkadaşlarımız olan boyacıdan alçıpan ekibine mekanik yüklenici firma yetkililerinden görsel ekibe mekan çalışanlarından hizmetlilere kadar proje etüt edilir sonra uygulanacak mekanın alt yapı hazırlığı başlar.

Hem Zamandan Hemde Maliyetten Kazanın

Ücretlendirme kullanım kotanıza ve portfoyünüze göre yapılmaktadır. Bizimle paylaşacağınız firma detaylarınıza göre özel teklif de sunulmaktadır.


İletişime Geç