ÇözümlerimizPROFESYONELLERE PROFESYONEL HİZMET


İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Sizlere Çözümler Sunuyoruz

Daima

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Hizmet anlayışımızın ana ilkesi hedeflere ulaşmak ve üst düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Yenilikçilikten, ilericilik ve kaliteden asla ödün vermedik bu sayede sektörün önemli entegratör firmaları arasında yerimizi aldık. Personel gücü ve teknik altyapımız ile tescillenmiş kalite standardı sertifikalarımız ile sektör devleri arasında yer edinidik, yükselişimiz durmaksızın devam etmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sürekli geliştirilen müşteri odaklı hizmet politikasını sürdürmekte, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız. Temel politikamız müşterilerimize her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünleri ve çözümleri marka bağımsız olarak sunmaktır. Müşterilerimize tarafsız olarak yaklaşarak doğru yerde en doğru müdahaleyi yapmalarına yardımcı olur onlara profesyonel çözüm ortaklığı sağlarız.

Başkent Mühendislik ailesi, günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı BT yatırımlarının kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmektedir. Bu bilinçle müşterilerimizin her türlü bilgisayar ve iletişim teknolojisi gereksinimlerini karşılayarak bilişim hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Bugün turizm sektörü, kobiler, kamu ve özel kuruluşlara, BT danışmanlığı hizmeti, networking, hardware, sarf malzeme tedariği ve yazılım desteğini başarı ile vermekteyiz.