Hakkımızda

Bilişim teknolojileri devrimsel nitelikli değişimlere neden olmaktadırlar. Bu teknolojiler, ülkelerin sınıfını belirleyecek kadar büyük bir öneme sahiptirler. Bilişim teknolojileri vasıtasıyla bilgiler milyonlarla ifade edilebilecek bir oranda daha hızlı ulaştırılabilmektedir. Bilişim teknolojisi diğer bütün disiplinler ile ilgidir ve bunun neticesi olarak çok farklı biçimlerde uygulanarak bize sınırsız bir etki ve gelişme olanağı sunuyor.

Başkent Mühendislik Çözümleri kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş bilişim sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır.

Misyonumuz; Başkent Mühendislik olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir Bilişim Şirketi olarak uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.

BAKIM VE İYİLEŞTİRMELER

Bakım ve İyileştirmeler

NETWORK KURULUMU

Network Kurulumu

DANIŞMANLIK

Danışmanlık

UZAKTAN DESTEK

Uzaktan DestekFAALİYET ALANLARIMIZ


Bilgi işlem hizmet seviyenizi geliştirirken, masraflarınızı da azaltmayı mı düşünüyorsunuz?

İhtiyacınız olan, Ankara merkezli tüm Türkiye çapında hizmet veren Başkent Mühendislik bilişim teknolojileri destek hizmeti. Bir çok müşterimiz için bilgi işlem departmanı olarak çalışıyor ya da var olan bilgi işlem personellerine ek destek sağlıyoruz. Müşterilerimizin %90’ı müşteri yerinde sınırsız destek telefonla ve uzaktan destek sınırsız yazılım ve donanım desteği bilgi teknolojileri altyapı kontrolü içeren bakım destek hizmetlerimizi kullanıyor.

Bizi farklı yapan da şu sizin işinizi kendi işimiz haline getiriyoruz dolayısı ile tüm hizmetler ihtiyacınıza göre düzenlenmiş oluyor. Uzman ekibimiz hatasız müşteri servisi için donanım ve yazılım alanında uzmanlaşmış sertifikalı personellerden oluşmaktadır. Bilgi İşlem altyapısını çok ciddiye alıyoruz. Eğer mevcut bilgi işlem departmanınız varsa sizlere geçici olarak ek hizmetler veya proje bazlı destek hizmetleri de sunabiliyoruz.

ORTAKLIK

Kurulan her stratejik ortaklık, üretilecek çözümler için yeni fırsatlar ve yaratıcı platformlar sunar.

Müşterimizin, bilişim gereksinimlerinin belirlenmesi, bu gereksinimlerinin temini, kurulumu ve işletilmesi aşamalarında destek vermekteyiz. Bunun yanı sıra uygulama geliştirme, yazılım bakım ve teknik destek hizmetleri de sunmaktayız.

Bakım ve teknik destek hizmetleri gerektiği noktalarda hizmeti alan firmanın da çözüm önerilerini değerlendiriyor ve grup çalışması ile size maksimum seviyede hizmet sağlamaktayız.